Неоперабельна

Inoperable (2017)
Хронометраж: 1:25 (85 хв)
Неоперабельна - TMDB рейтинг
4.9/10
Переглянути трейлер фільму
Дата прем'єри
2017-12-01
Країна
Сполучені Штати
Жанр
Жахи
$0
Збори
$0
Оператор
Композитор
Художник
Кастинг
Еммі Барретт приходить до тями в спорожнілій лікарні. Поступово вона починає згадувати, що напередодні пройшов сильний ураган, і місцеве населення було евакуйовано. Кілька лікарів залишаються, щоби провести складні операції. Перелякані хірурги влаштовують справжнє полювання за тими, що вижили, для отримання донорських органів. Еммі приймає рішення боротися за своє тіло і втікає з палати. Проте кожного разу невидимі сили повертають дівчину на те й саме місце.
Вам сподобався фільм?
Наші сторінки у соц. мережах